Služby

Náš cíl - spokojený zákazník . . .

  • prodej počítačů, notebooků a výpočetní techniky - sestavíme počítač podle požadavků zákazníka, poradíme s výběrem notebooku, tiskárny nebo jiných periferií. Samozřejmostí je nainstalovaný operační systém včetně všech aktualizací, v případě zájmu i antivirový program NOD32 od firmy ESET. Možnost prodeje na splátky MULTISERVIS.


  • servis, opravy a odvirování počítačů - zajišťujeme záruční a pozáruční servis počítačů, instalaci a přeinstalaci operačních systémů, odvirování a čištění pc, zprovoznění internetu, zapojení PC do počítačové sítě a další servisní úkony.


  • dodávky spotřebního materiálu - zabezpečíme dodávky spotřebního materiálu do plotrů a tiskáren, originálních i alternativ od renomované firmy ABEL-Computer. Možnost úspor nákladů na tisk až 50%.


  • dodávky + montáž počítačových sítí - provádíme komplexní realizace sítí - strukturovaná kabeláž i bezdrátové sítě včetně osazení aktivními prvky, kamerové systémy, docházkové a bezpečnostní systémy.


  • služby v oblasti internetu - vyrobíme podle Vašeho přání internetové stránky, zaregistrujeme domény a zajistíme webhosting pro Vaše prezentace.


  • správa sítí a IT - zabezpečíme správu, údržbu, moderinizaci a hlavně bezproblémový chod Vaší počítačové sítě, jednotlivých počítačů, serverů a periférií včetně zabezpečení důležitých dat proti ztrátě nebo zcizení.
    Toto vše je realizováno pravidelnými návštěvami technika, který podle předem dohodnutého harmonogramu dochází do vaší firmy a v případě potřeby zajišťuje tyto služby i mimo tento harmonogram v garantované reakční době.
    Vedle této možnosti je též možné provádět veškerou správu vzdáleně, tzn. bez nutnosti osobní návštevy technika.


Copyright © PC Computer servis s.r.o. - 2017